SENSITIVE SKIN RESCUE

Pleť je velmi často citlivá, reaktivní a podrážděná v důsledku různých vnějších faktorů. Kombinace éterických olejů a rostlinných olejů je vynikající pro účinnou ochranu a zvláčnění pleti. Zklidňuje a předchází projevům podráždění.

ANTI AGE MIRACLE

Luxusní ošetření určené pro všechny typy zralé pleti. Tento rituál posiluje a chrání pokožku před projevy stárnutím a únavou. Posiluje přirozenou krásu pleti, udržuje pokožku hydratovanou a ochraňuje ji před znečištěným prostředím, které přispívá k předčasnému stárnutí pleti. Pokožka je po ošetření pevnější, pružnější a vrásky jemnější.  Při ošetření je podporována tvorba kolagenu.

INFUSE WATER DREAM

Snové ošetření pro suchou a dehydratovanou pleť, které zanechá pleť hedvábně sametovou, dokonale vyživenou a hydratovanou. Celý proces hydratuje, vyživuje, posiluje a chrání kožní bariéru, pleť je pevnější, pružnější a zářivá.

SEBUM CONTROL RITUAL

Mastnou a aknózní pleť spojuje především zvýšená tvorba kožního mazu, který je příčinou projevů mastné a aknózní pleti a způsobuje ucpaní kožních pórů a tvorbu zarudlých pupínků. Po ošetření je pleť čistá  a projevy akné jsou minimalizovány.

MIRACLE FOR MENS

Rovněž pánská pokožka si žádá pravidelnou péči. Je více prokrvenější a teplejší, pomaleji stárne a méně se tvoří vrásky. Je hrubší a zarůstá vousem a častým holení přichází o přirozený ochranný film. To vede k podráždění, vzniku kožním zánětům a dehydrataci pleti. Tato péče zajistí mužům dostatečnou regeneraci a úžasnou relaxaci.