Biostimulační laser je moderní přístroj, který splňuje veškeré nároky moderní kosmetické péče. Vlnová délka 650 nm zaručuje průnik paprsku do takové hloubky, ve které působí účelně na buňky a nutí je tak k rychlejší obnově.

Jak vlastně laser funguje

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopná, tak jako rostliny, zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení. Laser má účinek analgetický, protizánětlivý a biostimulační.

Laserový akné gel Merllin

Určen k hloubkovému čištění pleti. Ozářením gelu laserem dosáhneme velmi rychlé a spontánní reakce, která je pro mnohé až překvapivá. U těžších forem akné je nutná kúra 10 sezení.

Laserový biostimulační gel Merllin

V kombinaci s laserovým zářením oddaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se a vyhladí. Je určen pro péči o mladší a mastnější pleť.

Laserový sepi-gel Merllin

Určen pro suchou pleť. Gel zde byl zabudován do krémového základu kvůli lepší roztíratelnosti a vstřebatelnosti. Drobné vrásky se postupně  vyhlazují a profil hlubších vrásek je plošší.

Laserový revitalizační gel Merllin

Komfortní gelokrém určen pro péči o náročnou pleť. Ve speciálním základu s vysokým podílem vnitřní fáze je zabudován vysoký podíl koenzymu Q10, gel z Aloe Vera, speciální tekutý nenasycený vosk a gelotvorná látka z mořských organismů. Kyselost přípravku se blíží optimální hodnotě pH-5,5. Ve spojení s laserem výrazně regeneruje pleť.

Laserový antipigmentový gel Merllin

Omezuje tvorbu melaninu. V kombinaci s laserovým zářením předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn. Zároveň pleť zesvětluje. Stávající pigmentové skvrny dokáže postupně vybělit, ovšem v tomto případě jsou žádoucí laserové kúry.

Laserový antikuperózní gel Merllin

Ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěny. Je vhodný k regeneraci pleti tam, kde je sklon ke kuperóze.

Laserový gel na redukci strií

Redukuje pajizévky a zesvětluje je. Nutná kúra 10 sezení. Obsahuje množství kyseliny hyaluronové, která ve spojení s laserovým paprskem významně přispívá ke zlepšení daného stavu.

Laserová liftingová a regenerační kúra 

Určena k péči o poškozenou a unavenou pleť. Hydratuje pleť, redukuje drobné vrásky, pleť je po kúře vypnutá a regenerovaná. Obsahuje kyselinu hyauluronovou, retinol, alantoin,panthenol.